logo
  АвтоКомпаньон
Спрямуй свій бізнес до успіху!

Про нас

Провайдер рішень ВЕКУС

Відділення автоматизації бізнес-процесів

Наше завдання - надавати малому, середньому і розвивається бізнесу готову, просту, ефективну, надійну і перевірену програму АвтоКомпаньон для контролю і управління діяльністю в торгівлі автозапчастинами.

 

Наша спеціалізація - торговий облік (товару і фінансів) перехресного (складно-пов'язаного) товару. Крім цього, наш досвід створення і експлуатації систем обліку складно-пов'язаного товару на торгових підприємствах спеціалізуються в торгівлі автозапчастинами на іномарки дозволяє стверджувати, що ми дійсно є експертами в цій галузі

 

Ми забезпечуємо своїх клієнтів надійним, гнучкою і зручною схемою взаємодії з нами, яка включає професійну регулярну технічну підтримку. Це означає, що в разі надзвичайної ситуації у нашого клієнта, ми можемо надати кваліфіковану допомогу оперативно та якісно.

 

Трохи історії:

 • 1990 рік - розпочато розробку під замовлення бухгалтерських облікових систем;
 • 1996 рік - припинена розробка бухгалтерських систем;
 • 1996 рік - розпочато розробку під замовлення систем торгового обліку перехресного товару для автоматизації підприємств в області торгівлі автозапчастинами на іномарки;
 • 1999 рік - розпочато виробництво типової системи торгового обліку перехресного товару "Компанія" - для малих, середніх і розвиваються торгових підприємств;
 • 2000 рік - розпочато експлуатацію системи "Компанія" в торгових підприємствах України;
 • 2003 рік - ми стали працювати під ім'ям торгової марки "Проект Юніті";
 • 2007 рік - відбулася зміна назва торгової марки на "Провайдер рішень Векус";
 • 2010 рік - розпочато експлуатацію системи "Компанія" в торгових підприємствах Росії;
 • 2010 рік - ми змінили назви системи торговельного обліку перехресного товару "Компанія" на "АвтоКомпаньон", що більше відповідає призначенню системи;
 • 2012 рік - розпочато експлуатацію системи "АвтоКомпаньон" в торгових підприємствах Білорусі;
 • 2014 рік - система "АвтоКомпаньон" впроваджена в експлуатацію в торгових підприємствах Казахстану.

 

Протягом усього цього періоду ми постійно проводимо дослідження і розробки з метою пошуку і впровадження оптимальних технічних і технологічних рішень.

 

Як видно з нашої історії - ми існуємо на ринку досить давно і використання наших програмних продуктів дозволяє нашим клієнтам впорядкувати рух товарів і фінансів, істотно зменшити затримки і перебої в своїй діяльності, знизити вплив людського фактора і багато іншого, що в кінцевому підсумку істотно впливає на прибуток в позитивну сторону.

 

Більш детально з питань вибору та використання програм в своєму бізнесі Ви можете прочитати в статті Вибір програми обліку. Також детальніше ознайомитись з нашою діяльністю можна в статті Векус.Провайдер рішень..

Якщо вам щось незрозуміло чи є питання, то зв'яжіться зі службою підтримки.

 

Програма АвтоКомпаньон має великий і тривалий досвід експлуатації на ринку. Вона зрозуміла в освоєнні, легко веде склад і грамотно підбирає товар при торгівлі автозапчастинами. Наші клієнти найчастіше її використовують за невелику абонентську плату без обмежень на кількість комп'ютерів. Використовуйте так АвтоКомпаньон і Ви!