logo
  АвтоКомпаньон
Спрямуй свій бізнес до успіху!

Йдучи назустріч побажанням клієнтів ми збільшили пробний період програми АвтоКомпаньон до 2-х місяців на постійній основі!

Завантажити програму

Тут можна завантажити безкоштовно програму для автомагазину АвтоКомпаньон. Завантажити та встановити програму для обліку та продажу автозапчастин можна прямо зараз! Потім Ви можете безкоштовно протягом двох місяців (пробний період) використовувати цікавить Вас варіант програми для:

  • ознайомлення;
  • навчання персоналу;
  • визначення потрібних Вам можливостей;
  • вибору самого відповідного варіанту.

Програма для торгівлі АвтоКомпаньон буде представлена ​​варіантом Роздріб Пробний в легкому для освоєння вигляді. Змінити вид програми на стандартний ви можете самостійно встановивши галочку у віконці "Стандартний вигляд" внизу головного вікна програми.

Якщо Ви не встигли розібратися з програмою, або хочете подивитися інший варіант, або не можете визначитися з потрібними параметрами, то можна звернутися до служби підтримки з проханням продовжити цей пробного періоду, отриманням іншого варіанту і наданням допомоги. Звернення безкоштовне..

 


 

Завантажити програму АвтоКомпаньон

Завантажити програму АвтоКомпаньон

 

 


 

Завантажити стартову базу даних з аналогами (для нових клієнтів Автокомпаньон)

Завантажити стартову базу даних з аналогами (для нових клієнтів Автокомпаньон)

Увага! Установка стартової бази даних знищує старі дані

 


 

Інструкція з швидкого встановлення програми АвтоКомпаньон

 

Відеоінструкція з швидкого встановлення програми АвтоКомпаньон


На Ваш комп'ютер буде завантажено ACSetup.exe, який після запуску виконає всі необхідні дії по встановленню та налагодженню програми АвтоКомпаньон. Видавцем цього файла є Провайдер рішень Векус. Файл установки не містить вірусів і абсолютно безпечний для Вашого комп'ютера.

 

Під час установки програми обліку автозапчастин АвтоКомпаньон необхідні з'єднання з Інтернетом і діючу адресу електронної поштової скриньки. За вказаною адресою буде відправлена інформація, необхідна для початку роботи з програмою АвтоКомпаньон і інформація необхідна для доступу до системи отримання та відновлення наших продуктів Синтакс. Всі зазначені Вами при установці дані є суворо конфіденційними і використовуватимуться виключно для обміну інформацією між нами.

 

Швидко встановити програму для обліку в автомагазині АвтоКомпаньон Ви можете також дотримуючись Інструкції по швидкій установці. Якщо Вам все-таки не вдалося завантажити програму обліку та продажу автозапчастин в автомагазині, то зверніться до нас. Ми завжди готові прийти до Вас на допомогу!

 

Програма АвтоКомпаньон має великий і тривалий досвід експлуатації на ринку. Вона зрозуміла в освоєнні, легко веде склад і грамотно підбирає товар при торгівлі автозапчастинами. Наші клієнти найчастіше її використовують за невелику абонентську плату без обмежень на кількість комп'ютерів. Використовуйте так АвтоКомпаньон і Ви!